רבקה, חברת קהילת ירושלים, מדווחת על קונצרט שהתקיים בבית הנציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל ביום ה, ה-14 בדצמבר 2017.

סגן הפטריארך הלטיני, האב רפיק נהרה, השתתף בהשקת ספר חדש על הדיאלוג הבין-דתי ותהליך השלום ביום ד, ה-15 בנובמבר 2017.

ביום ב, ה-23 באוקטובר 2017, הוכרז כי בהסכמת הכס הקדוש, האב רפיק נהרה קיבל את המינוי כסגן הפטריארך הלטיני, הממונה על נציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל.

בשבת, ה-14 באוקטובר 2017, התכנסו חברי הקהילות הקתוליות הדוברות עברית השונות בישראל במקדש מלכת ארץ ישראל בדיר רפת כדי לחגוג יחד את תחילת הצפייה הגדולה, להודות לאב דוד על שנות שירותו ולקבל את פניו של האב רפיק, הממונה על נציגות יעקב הצדיק החדש.

חמש מאות תורמים סעדו יחד בערב התרמה לנציגות שאורגן על ידי "מפעל המזרח" (Oeuvre d’Orient) ומסדר אבירי הקבר הקדוש בצרפת בבורדו, ב-30 בספטמבר 2017.

האב רפיק מדווח על ההתבודדות השנתית של כוהני יעקב הצדיק מיום ב, ה-25 בספטמבר ועד יום ה, ה-28 בספטמבר 2017.

חבר ותיק בקהילת ירושלים וחלוץ הקהילות בישראל, האח יוחנן אליחי, הודיע לנו שיצא לאור מילון ערבי-עברי מקיף חדש שחיבר ב-11 בספטמבר 2017.

האב רפיק נהרה קיבל בשבת, ה-2 בספטמבר 2017 את המינוי להיות הממונה הזמני על קהילות הקתולים הדוברים עברית והמתאם של קהילות מהגרי העבודה ומבקשי המקלט בישראל.

בשבת, ה-2 בספטמבר 2017, בצפייה לאישור מהוותיקן, הארכיבישוף פיירבטיסטה פיצבלה, מנהל הפטריארכיה הלטינית מטעם האפיפיור, מינה את האב רפיק נהרה, ממונה על נציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל.

ב-14 באוגוסט 2014, האב דוד נויהאוז שלח מכתב למנהל הפטריארכיה מטעם האפיפיור, הארכיבישוף פיירבטיסטה פיצבלה ובו ביקש לסיים את עבודתו כסגן הפטריארך הממונה על הקתולים הדוברים עברית בישראל.

ספר חדש באנגלית המכיל אוסף מאמרים, פרי עטו של האב דוד, התפרסם מבית ההוצאה לאור של מכללת הסלזיאנים בירושלים.

כוהני נציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל נפגשו ביום ו, ה-2 ביוני 2017 בבית שמעון וחנה הצדיקים בירושלים.

כוהני נציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל נפגשו ביום ו, ה-31 במרץ 2017 בבית שמעון וחנה הצדיקים בירושלים בהשתתפותו של הארכיבישוף פיירבטיסטה פיצבלה.

ביום ה, ה-2 במרץ 2017, החבילה הראשונה של השירונים החדשים הגיעה לבית נציגות יעקב הצדיק.

החשמן ריינר מריה וולקי, הארכיבישוף של קולן בגרמניה, ביקר בקהילות הקתוליות בתל אביב ובבאר שבע ב-8 וב-9 בפברואר 2017.

כוהני נציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל נפגשו ביום ו, ה-3 בפברואר 2017 בבית שמעון וחנה הצדיקים בירושלים.

האב דוד נויהאוז, סגן הפטריארך הלטיני, פרסם ספר חדש בצרפתית אשר עוסק בנוצרים בארץ הקודש, ביחסים בין יהודים לנוצרים ובכתבי הקודש.

השדולה הפועלת כנגד "תגי מחיר" קיימה ישיבה בכנסת ב-26 בדצמבר 2016 על מנת לציין חמש שנים מאז הקמת הארגון "תג מאיר", הפועל להילחם נגד תופעות השנאה והגזענות. השתתף סגן הפטריארך הלטיני, האב דוד נויהאוז.

נציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל מברכת את כל בני משפחותינו, ידידינו, שותפינו לעבודה, אחינו ואחיותינו וכמובן כל אלה התומכים בנו, ברחבי תבל לרגל חג המולד – חג שמח ומבורך!

כוהני נציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל נפגשו ביום ו, ה-2 בדצמבר 2016 בבית שמעון וחנה הצדיקים בירושלים.