האב פיוטר, חבר הצוות המבקר בבתי הכלא הישראליים, ביקר בחג המולד בכלא דקל ביום ה, ה-21 בדצמבר 2017.

האב בני, הכוהן הממונה על הקהילה הפיליפינית על שם המשפחה הקדושה בנצרת, מדווח על שובה של האחות אלנה, ששימשה כמתאמת הקהילה.

קהילת המהגרים הפיליפינית הגדולה בישראל משמרת את מסורות המולדת בארץ, ובין המסורות הללו מיסות סימבנג גבי. האב מתיו קוטינו, הכוהן הממונה של קהילות הרועה הטוב בירושלים והקדושה תרז ברחובות מדווח:

האב בני, הממונה על הקהילה הפיליפינית בנצרת על שם המשפחה הקדושה מדווח על הטיול של חברי הקהילה לבית לחם בשבת וביום א, ה-9 וה-10 בדצמבר 2017.

ביום שני, ה -11 בדצמבר, התכנסו כמה חברים מתיאום העבודה הפסטורלית בקרב המהגרים ליום התבודדות, לרגל תקופת הציפייה, במנזר הקפוצ'ינים בירושלים.

בימים אלה יוצא סרט תיעודי חדש על עבודתה של מסיל"ה, ארגון ישראלי לא ממשלתי הפועל בדרום תל אביב.

האחות אגנזה, מזכירת תיאום עבודת הכנסייה בקרב המהגרים, מדווחת על פגישת צוות התיאום עם הכוהנים המקומיים, שנערכה במרכז אשת חיל בתל אביב ביום ג, ה-5 בדצמבר 2017.

ביום ב, ה-4 בדצמבר 2017, הטקס השנתי להוקיר את המתנדבים אשר מביאים נחמה רוחנית לאסירים התקיים.

דו"ח חדש של PHRI (רופאים למען זכויות האדם), שפורסם בסוף נובמבר 2017, "הוצאה מהכלל כואבת" - מפרט את העלות הבריאותית, המוסרית והכלכלית של העדר מדיניות הבריאות בנושא מבקשי המקלט בישראל.

ב-20 וב-21 באוקטובר 2017, הצוות המנחה את הקתולים ההודים בארץ הקודש ארגן שני אירועים, התבודדות ריפוי כריזמטית וקורס הכנה לנישואין. האב טוג'י הממונה על הצוות מדווח:

חג הקדושה תרז של העולל ישוע נערך עם חגיגה גדולה בשבת, ה-7 באוקטובר 2017 בקהילה הקתולית שנושאת בשמה של הקדושה ברחובות.

ביום ה, ה-5 באורטובר 2017, הארכיבישוף פיירבטיסטה פיצבלה, מנהל הפטריארכיה הלטינית של ירושלים מטעם האפיפיור, נפגש עם צוות הכוהנים של תיאום העבודה הפסטורלית בקרב המהגרים ומבקשי המקלט. האב רפיק מדווח:

ביום א, ה-24 בספטמבר 2017, חגגה הקהילה הפיליפינית על שם לורנצו רואיז הקדוש בירושלים את חג הפטרון שלהם במנזר רטיסבון של הסלזיאנים בירושלים.

בשבת, ה-23 בספטמבר 2017, האב רפיק, מתאם עבודת הכנסייה עם המהגרים, ערך מיסה במרכז אשת חיל למהגרי העבודה מסרילנקה.

האחות אגנזה מדווחת על חגיגת השנה החדשה שנערכה בקוצ'ינאטה בדרום תל אביב ביום ג, ה-19 בספטמבר 2017.

בשבת, ה-9 בספטמבר 2017, מאות הודים השתתפו בתהלוכת מונטי פסט המסורתית בתל אביב.

ביום ו, ה-8 בספטמבר 2017, הקהילה ההודית בבאר שבע חגגה את פסטיבל אונם, חג קציר מאזור קראלה בהודו.

ביום ג, ה-6 בספטמבר 2017, חברי תיאום עבודת הכנסייה בקרב המהגרים התכנסו בפטריארכיה הלטינית בירושלים על מנת לדון בעבודת הכנסייה בקרב מהגרי העבודה ומבקשי המקלט.

סקר חדש של מספר המהגרים בישראל התפרסם לשנת 2017.

ב-28 באוגוסט 2017, בית המשפט הגבוה לצדק פסק בנושא מאסר מבקשי מקלט במתקן השהיה בחולות אשר בנגב.