ביום ו, ה-15 בדצמבר 2017, התינוקות של שמונה יחידות מרכז הפעוטונים על שם יוסף הצדיק בתל אביב התאספו במרכז גברתנו אשת חיל לעבודת הכנסייה בדרום תל אביב למסיבת חג המולד.

האב בני, הממונה על הקהילה הפיליפינית בנצרת על שם המשפחה הקדושה מדווח על הטיול של חברי הקהילה לבית לחם בשבת וביום א, ה-9 וה-10 בדצמבר 2017.

ביום ה, ה-14 בדצמבר 2017, יום ראשון לחופשת חנוכה, הגיעו כ-50 ילדים למרכז רחל אמנו בירושלים ליום פעילויות מלא.

רבקה, חברת קהילת ירושלים, מדווחת על קונצרט שהתקיים בבית הנציגות יעקב הצדיק לקתולים הדוברים עברית בישראל ביום ה, ה-14 בדצמבר 2017.

ביום שני, ה -11 בדצמבר, התכנסו כמה חברים מתיאום העבודה הפסטורלית בקרב המהגרים ליום התבודדות, לרגל תקופת הציפייה, במנזר הקפוצ'ינים בירושלים.

היוזמה הבין-דתית של הנגב ארגנה מפגש ב-11 בדצמבר 2017, ערב לפני הדלקת נר ראשון של חנוכה, והשתתף בו האב וויתק, סגן הממונה על קהילת באר שבע.

ביום ו, ה-8 בדצמבר ובשבת, ה-9 בדצמבר 2017, משפחות מהקהילות הקתוליות הדוברות עברית בישראל השתתפו במפגש בטבריה על מנת להמשיך את הדיונים והלימוד המשותפים. מריאנה ומריאן מקהילת באר שבע מדווחות:

בימים אלה יוצא סרט תיעודי חדש על עבודתה של מסיל"ה, ארגון ישראלי לא ממשלתי הפועל בדרום תל אביב.

ב-8 בדצמבר 2017, לאחר שסיים את הביקור המסורתי למרים "ההתעברות ללא רבב", פסל העומד בכיכר ספרד ברומא, עצר האפיפיור פרנציסקוס לכמה רגעים בכנסיית הקדוש אנדריאה דלה פרטה, שם שב אלפונס רטיסבון בתשובה והחל להאמין.

האחות אגנזה, מזכירת תיאום עבודת הכנסייה בקרב המהגרים, מדווחת על פגישת צוות התיאום עם הכוהנים המקומיים, שנערכה במרכז אשת חיל בתל אביב ביום ג, ה-5 בדצמבר 2017.

ב-6 בדצמבר 2017, הפטריארך היווני האורתודוקסי ברתולמי מקושטא, קיבל דוקטורט לשם כבוד מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

האב פיוטר מבאר שבע מדווח על עזיבתו הקרובה של חברו, הרב יונתן סאדוף שעבד איתו בדיאלוג הבינדתי.

ביום ב, ה-4 בדצמבר 2017, הטקס השנתי להוקיר את המתנדבים אשר מביאים נחמה רוחנית לאסירים התקיים.

ביום ו, ה-1 בדצמבר 2017, הוקרן סרטון בחדשות בטלוויזיה הישראלית "כאן חדשות" אודות האב יעקב רומואלד וקסלר וושקינל, כוהן קתולי שגילה שנולד יהודי.

ביום ב, ה -27 לנובמבר 2017, הגיע לארץ שגריר הכס הקדוש החדש בישראל, הארכיבישוף לאופולדו ג'ירלי.

דו"ח חדש של PHRI (רופאים למען זכויות האדם), שפורסם בסוף נובמבר 2017, "הוצאה מהכלל כואבת" - מפרט את העלות הבריאותית, המוסרית והכלכלית של העדר מדיניות הבריאות בנושא מבקשי המקלט בישראל.

האב פיוטר, הכוהן הממונה על הקהילה בבאר שבע, מדווח על מפגש בין-דתי בטנטור ביום ב, ה-27 בנובמבר 2017.

אנשי קהילות ירושלים ויפו בילו יום בתפילה והתבוננות בשבת, ה-25 בנובמבר 2017 בעין כרם לקראת חג המולד.

שושנה, אחות קטנה בקהילת ירושלים, מדווחת על פטירתו של הרב לרס במילנו אשר באיטליה.

האב פיוטר מדווח על מפגש בין-דתי נוסף באוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע ביום א, ה-19 בנובמבר 2017.