אחינו אנטון מקהילת הביאטיטוד מדווח שהחוברת "אדית שטיין" כעט נמצאת באינטרנט ונגישה לכל המעוניין בה.

הודות לד"ר איתן והאב רפיק מקהילת ירושלים אנחנו יכולים לפרסם בעברית את המסמך שנשלח לכל הקהילות בעולם לקראת אספת הבישופים בנושא המשפחה אשר תתקיים בחודש אוקטובר 2014.

סרט תיעודי לטלוויזיה אשר מתמקד בחייו של החשמן ז'אן-מרי לוסטיגר, ארכיבישוף של פריז (1926 – 2007) שהופק על ידי ז'אן-איב פישבך.

מסמך מועצת הוותיקן השנייה "בזמננו", שיצא לאור ב-28 באוקטובר 1965, הבהיר את עמדת הכנסייה כלפי הדתות האחרות. המסמך מהווה את הבסיס לדיאלוג עם הדתות האחרות. אנו מפרסמים כאן לפעם הראשונה תרגום של המסמך כולו שנעשה על ידי דימה מקהילת ירושלים.

ביום א, ה-28 באוקטובר 2012, סינודוס הבישופים על הפצת האמונה החדשה מסתיים ברומא. הבישופים הפנו את מסרם הסופי לכנסייה. אנו מפרסמים כאן קטעים מהמסר בעברית.

אנו שמחים לפרסם כאן, הודות לדימה מקהילת ירושלים, את המסר האפיפיורי "הכנסייה במזרח התיכון", אשר נחתם על ידי האפיפיור בנדיקטוס ה-16 במהלך ביקורו בלבנון, בשפה העברית.

אנו מפרסמים כאן סיכום 86 העמודים של מסר האפיפיור "הכנסייה במזרח התיכון" אשר בא בעקבות הסינודוס המיוחד בנושא הכנסייה הקתולית במזרח התיכון אשר התקיים ב-2010.
במהלך חודש רמדאן, שיומו הראשון חל ב-20 ביולי 2012, ואשר במהלכו המוסלמים צמים למשך חודש, ראוי לזכור את מה שמועצת הוותיקן השנייה לימדה אודות המוסלמים בפסקה השלישית של המסמך "נוסטרה אייטאטה" (הדן ביחסים עם הדתות נלא נוצריות).
אנו מפרסמים תרגום לא רשמי של הטקסט שהוכן להכרזת האפיפיור יוחנן פאולוס ה-2 כמבורך ב-1 במאי 2011.

בתום הדיונים, האבות הסינודאליים פרסמו מסר למאמינים בבית ולעולם הרחב. אנו מסכמים כאן את תוכנו בעברית בעקבות הפרסום השלילי למדי בעיתונות הישראלית והתגובות החריפות של פקידי הממשל. ניתן לקרוא את הטקסט המלא באתר הוותיקן.