לאה גולדברג (1911 - 1970), אחת מגדולות המשוררות בישראל, הלכה לעולמה לפני ארבעים ושלוש שנה. היא כתבה שיר נפלא על התפילה.

ידידה מקהילת ירושלים שלחה לנו ווידיאו קליפ מאוד מעניין אודות תולדות ההמנון הלאומי של מדינת ישראל, "התקווה".
אריק איינשטיין שר שיר חדש לכבוד חזרתו של גלעד שליט הביתה. בקהילות שלנו אנחנו ממשיכים להתפלל שגלעד ישתקם וימצא את מקומו שוב בינינו. אף נתפלל ששיבתו תביא גם שלום וצדק לכל תושבי ארצנו ואף לכל שכינינו...
הזמר הישראלי יואב יצחק שר שיר בשם "זה הזמן לסלוח" המתאים להוות תפילת סליחה ומחילה לקראת יום הכיפורים.
אורית, ידידה מירושלים, שלחה לנו שיר של הזמרת לימור עובד שכתב המשורר אהוד מנור. בשיר נאמר: "תפילה לאל משנה את מי שמתפלל".

עוזי חיטמן (1952- 2004), היה זמר, יוצר, מלחין ופזמונאי ישראלי שהלך לעולמו בגיל צעיר לאחר שנים של תרומה לזמר הישראלי. אנחנו מפרסמים כאן כמה משיריו שהוא בעצמו שר לכבוד יום העצמאות.

אחינועם ניני ומירה עוואד נושאים במסר דומה לזה של האפיפיור ברוך (בנדיקטוס) ה-16. הם מאמינים ש"חייב להיות דרך אחרת".

ביום שני, ה-11 במאי 2009, האפיפיור נתקבל בבית נשיא המדינה. הטקס המרהיב כלל שיר נפלא למען השלום.

ט.ט. מקהילת חיפה שלחה לנו שיר על תקווה.

עופרה חזה הייתה אחת הזמרות הישראליות האהובות ביותר עד מותה הטראגי בגיל צעיר. ממשפחה תימנייה, היא גם שרה שירים דתיים רבים ממסורת ישראל. ל.ש. מקהילת חיפה שלחה לנו כמה מהשירים האלה.

זה החלק שני של אוסף ווידיאו קליפים של שירים המופיעים באוסף החדש של חמישה דיסקים שהופיע בשם "שירת המקרא". אנחנו מפרסמים כאן גם את המילים של כל שיר.

בציון הופעת אוסף התקליטורים החדש - "שירת התנ"ך", אנחנו מפרסמים כאן אוסף של ווידיאו קליפים של שירים שניתן למצוא אותם באוסף. כאן תמצאו גם את המילים של כל שיר.

שושנה דמארי הלכה לעולמה ב-2006. היה לה קול שליווה את מדינת ישראל בכל התקופות, קול נדיר ומיוחד. שושנה עלתה מתימן לארץ. אנחנו מפרסמים כאן רשימה של שירים לכבודה ולזכרה.

אנחנו שמים כאן אוסף של שירי שלום ישראליים שיכולים לשמש לנו גם תפילה לשלום.

"קזבלן" היה מחזמר שיצא ב-1973 בכיכובו של יהורם גאון והציג את רבגוניות החברה הישראלית והתמקד בכנופייה מרוקאית שמוביל אותה קזבלן.

אוצר מרהיב של סרטוני פרשנות לכתבי הקודש ונושאים מקראיים שונים.

החברה לכתבי הקודש בישראל חנכה אתר חדש והוא שימושי מאוד לכל מי שחפץ להכיר טוב יותר את כתבי הקודש.

אחד המזמורים האהובים ביותר גם בין יהודים וגם בין נוצרים הינו המזמור "ה' רועי" (מזמור כ"ג). אנו מפרסמים כאן מספר לינקים לביצועים שונים מאוד.

יהודים ונוצרים מתפללים ומשננים את דברי ספר תהילים. מזמור א כאן בעברית ובערבית.

משלי לא:10 – 31 מהווה טקסט נפלא אודות תפקיד אשת החיל בחיי משפחתה וחברתה. במסורת היהודית נוטים לשיר את הטקסט בשולחן ערב שבת בשעה שהמשפחה מתכנסת יחד.