דימה, חבר הקהילות, ממליץ על המיסה המיוחדת לכבוד מרים העלמה המבורכת:

"ינבוע אל-מחבה" (מעיין האהבה) הוא מקהלה מירדן אשר שרה מוסיקה נוצרית.
ב-2013, יום הנוער העולמי יתקיים בריו דה ז'נרו בברזיל. ההמנון לאירוע זה יצא לאור.
הילדגרד מבינגן הקדושה (1098 - 1179) הייתה תיאולוגית, מיסטיקאית ומוזיקאית. היא נרשמה באופן רשמי במדריך הקדושים האוניברסאלי של הכנסייה הקתולית ב-10 במאי 2012.

הללויה, מילה בעברית, היא מצווה מקראית. המצווה הזאת הפכה להיות קריאה של שימחה והודיה במסורת הנוצרית. ברוח זאת אנו מגישים לכם אוסף של שירי הלל מהמסורת הנוצרית.

מרים, מקהילת חיפה, שלחה לנו קטע מוסיקה לעזור לנו להכינס לרוח יום השישי הגדול.

ט. מקהילת חיפה שלחה לנו כמה הרהורים אודות תמונת הבשורה של המלאך למרים של הצייר רוסטי ומספר קטעי מוסיקה לחג.

ט. מקהילת חיפה שלחה לנו רשימת קליפים מיו-טיוב אשר יוכלו ללוות את שבוע התפילה למען האחדות הנוצרית, החל מהיום.
שרון, ידידתנו מעבר לים, שלחה לנו כמה שירים ממרסי-מי, שירים שניתן להתפלל איתם ולשבח את שמו.
במסורת הקתולית, שרים תפילה זו בחגים ואף בימי א. שרון, ידידתנו מארצות הברית שלחה לנו את הלינק יחד עם איחוליה לשנת 2012.
חבר קהילותינו תרגם לעברית את ההמנון לימי הנוער העולמיים במדריד. הצעירים שלנו יכולים לשיר יחד עם כולם בשפתנו.
בימים הקשים האלה, גם אנו חפצים לצרף את קולנו לכל אלה המתפללים למען הנוצרים בעיראק. כאן אנו מגישים מבחר מזמורים ושירים מהמסורת הכלדנית – המסורת הנוצרית של עיראק.

שרון, מקהילת חיפה, שלח לנו גירסה יפהפיה של שיר ההלל האנגלי "היה שקט בנוכחותו של האדון" שיכול להכניס אותנו לתוך שנה חדשה. עם השיר נוכל להמשיך להתפלל בעד השלום ולהעתיר למען כל הסובלים בדרום.

לפני זמן מה פירסמנו באתר כמה מהשירים הדתיים של הזמרת הסרבית, דיבנה ליובויביץ. חברה יהודיה שלחה אלינו קליפ ווידיאו של דיבנה והיא שרה קטע משיר השירים בעברית.

אנחנו מפרסמים כאן גירסה מודרנית ויפהפיה של תפילת "אבינו שבשמיים" בערבית. היא יכולה לשמש לנו תפילה לאחדות ולשלום ולמען הקהילות הנוצריות במזרח התיכון.

ל. ש. מקהילת חיפה שלחה לנו גירסה יפהפה של ה"סנקטוס" ("קדוש") מהליטורגיה הקתולית בלטינית. "ברוך הבא בשם ה'. קדוש, קדוש, קדוש, ה' צבאות, מלוא שמים וארץ כבודו".

ישנן כנסיות מזרחיות שעוד משתמשות בשפה הסורית בתפילותיהן, שפה קרובה מאוד לשפת ישוע, ארמית. אנו מפרסמים כאן אוסף של גירסאות שונות של תפילת "אבינו שבשמיים" בסורית ואנחנו מבקשים מהצופים ומהשומעים להתפלל למען הנוצרים בעיראק שנמצאים בשעת מבחן וסבל גדול. הרבה מאותם נוצרים מתפללים אף הם בשפה הסורית.

הסרט "קרול" משנת 2005 הציג את החיים של קרול ווכטיה, שנודע מאוחר יותר כאפיפיור יוחנן פאולוס השני. הסרט חשוב בגלל המקום המרכזי שהוא מיחס לסבל היהודים בפולין בימי השואה והשפעתו על הקריאה והיעוד של קרול שהופך להיות כוהן דת קתולי.

במאה העשרים, הופיעו סגנונים חדשים של ליטורגיה קתולית בארצות העולם הלא-אירופאי. המוסיקה הדתית החדשה הצביעה על פתיחות הולכת וגדלה ביחס לתרבויות הארצות שבהן נפוצה האמונה הקתולית. כאן אנחנו מציגים שני אוספים שנלקחו משתי יצירות מוסיקליות לסעודת האדון, האחת בסגנון לטינו-אמריקאי (מיסה קראולה) והשנייה בסגנון מרכז אפריקה (מיסה לובה).

ישנם הרבה זמרים נוצרים ערבים שגם שרו שירים דתיים נוצריים המעידים על האמונה הנוצרית בישוע המשיח בקרב העולם הערבי. אנחנו לקטנו כאן אוסף שירים ובעמוד נפרד אפשר גם להקשיב לשירים של הזמרת הערבייה הנוצרייה המפורסמת ביותר, פיירוז הלבנונית.