קטרין מספרת

ramla_group.jpg

לראשונה קבוצת הנוער של "פרח המדבר" קיימה את מפגשה החודשי בעיר רמלה. שם התארחנו אצל הקהילה הפרנציסקאנית וקיבלו אותנו בברכה האב עבד-אל-מסיח פאהים, האחיות הפרנציסקאניות, וכ-40 צעירים מכנסיית "נקדימון הקדוש ויוסף הקדוש איש רמתיים".

זה היה מפגש נפלא בין קבוצות הנוער, בו הם חוו שהם חלק מקהילה גדולה יותר. התחלנו את סוף השבוע עם סרט המתאר את קורות החיים של הקהילה הקתולית ברמלה. לאחר מכן, חיממנו את הקשרים בינינו דרך משחקים שעזרו לבני הנוער ליצור קשרים אחד עם השני. אחרי ארוחת ערב טעימה שבישלה קהילת רמלה בשבילנו, למדנו ריקודים מכמה חברים בשתי הקבוצות, ולבסוף פתחנו את מעגל הריקודים לכולם.

בשבת, כמה צעירים מרמלה בילו את יומם איתנו והצטרפו אלינו כשסיירנו בפינות העיר וגם למיסה.

עבור השנה הנוכחית, סוג זה של פגישות הוא אחד המוקדים שלנו. חשוב מאוד בעינינו שהצעירים הקתולים שלנו ירגישו שהם חלק מקהילה גדולה יותר וכי הם שותפים באמונתם עם רבים אחרים. למרות שהם גדלו בערים שונות והגיעו כל אחד מרקע תרבותי אחר, הם עדיין שותפים באותה אמונה שמחברת אותם יחד.

מפגש זה עם בני הנוער מרמלה, שבא אחרי מפגש עם קבוצת הנוער של "זוגות עבור המשיח", נתן לנו את המוטיבציה להמשיך בכיוון זה וליצור בין קבוצות הנוער השונות קשרים חזקים

ramla_boats.jpg