האב פיוטר, הכוהן הממונה על הקהילה בבאר שבע, מדווח על קייטנת הילדים שהתקיימה במהלך שלושה ימים בחופשת חנוכה בדיר רפת, בין ה-18 ל-20 בדצמבר 2017.

kaytana hanukka2017 3

kaytana hanukka2017 1

חנוכה היא חופשה לילדים בישראל, ובהזדמנות הזאת נציגות יעקב הצדיק מארגנת כל שנה קייטנה לילדים. ארבעים ושישה ילדים מהקהילות הקתוליות הדוברות עברית בישראל השתתפו השנה בקייטנה, אשר התקיימה מיום ב עד יום ד.

היה זמן למשחקים וכיף, אבל גם ללימוד על המשמעות של חג המולד עבור נוצרים, נושא חשוב לילדים בגלל שהחג מתקרב. הילדים עשו קישוטים לחג המולד ואפו עוגיות. מזג האוויר היה טוב מאוד, אז המשחקים והספורט בחוץ היו כל כך כיף.

כמובן, ארגון קייטנה לילדים דורש עבודה רבה ולכן עלינו להודות לכל אלה שעבדו קשה כל כך: המתנדבים שהקדישו את זמנם ויכולותיהם, את אלה מבאר שבע (חנה, ג'ורג'ט, דורותה, רבקה, דולסה) מתל אביב (לאורה, ונסה) מירושלים (דניאל, רוני, מארון, ארמנו), האחיות (האחות קלאודיה, האחות ריטה, האחות ג'נדארק, האחות קאשה והאחות אגנס), פרחי הכהונה (בני, דניאל) האבות (האבות רפיק, ווייטק, ג'וס, אפולינרי, פיוטר, רומן). כולם נתנו כמיטב יכולתם כדי להפוך את הזמן הזה למפגש מיוחד. תודה רבה לחברי קבוצת הנוער "פרח המדבר" (אסיל, סג'א, אריקה, קייט, קיארה, רחל, מאי, קייט, כריסטופר, סי ג'יי, אליק) שהחליטו לבלות את החופשה שלהם בקייטנה עם הילדים.

הקייטנה לא הייתה מתקיימת לולא התמיכה של התורמים הנדיבים שלנו, במיוחד "הכנסייה בשעת הצורך", וללא האירוח הנפלא של הנזירות המתגוררות במקדש גבירתנו מלכת ארץ הקודש בדיר רפת. אנחנו מתפללים עבור כולכם.

kaytana hanukka2017 2