ביום ו, ה-15 בדצמבר 2017, התינוקות של שמונה יחידות מרכז הפעוטונים על שם יוסף הצדיק בתל אביב התאספו במרכז גברתנו אשת חיל לעבודת הכנסייה בדרום תל אביב למסיבת חג המולד.

olwv babies christmas1olwv babies christmas2

52 תינוקות מגיעים מדי יום לשמונה יחידות מרכז הפעוטונים על שם יוסף הצדיק. מטפלים בהם צוות של 10 נשים מהגרות (ארבע אריתריאיות, חמש פיליפיניות ואחת מסרי לנקה), בהנחיית המנהלת, האחות דינשה. מסיבת חג המולד השנתי מהווה זמן להתכנס יחד, לחגוג את חג המולד בשמחה ולהודות לשמיים על שנה נוספת של שירות ועבודה קשה.

השנה, התוכנית כללה תפילה, צפייה בסרטון קצר על הילדים, שירה, ריקוד והוקרה ותודה לרבים אשר תורמים לעבודה החשובה הזאת: המורות, צוות התמיכה, האחות דינשה, צוות התמיכה של העמותה יוניטף, עמותה ישראלית המסייעת להפעלת הפעוטונים, המתנדבות הישראליות המגיעות לעבודה עם התינוקות, האב מאקו, מנהל מרכז אשת חיל והנזירות במרכז, האחיות רג'ינה, לרמה וקלריס וההורים, המפקידים את ילדיהם למרכז כל יום.

השנה הצטרפו לחגיגה מספר אורחים מיוחדים: הרב לוי ואשתו פאולה, האב ג'וד, הכוהן שהגיע מסרי לנקה לחג המולד, האב דוד, סגן הפטריארך הלטיני בדימוס והצוות מהפעוטון במרכז רחל אמנו בירושלים.

olwv babies christmas4olwv babies christmas3